dynamiczna wymiana oleju

Dynamiczna wymiana oleju przedłuży żywotność twojej skrzyni automatycznej

Oferujemy  dynamiczną wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów wszystkich typów. Wymiana metoda „ciśnieniową” jest jedynym sposobem wymiany oleju w całości. Jednorazowa metoda statyczna czyli spuszczenie korkiem oleju i uzupełnienie tego co wyleci pozwala na wymianę między 30% a 50% co przy wymianie rzadszej niż 20kkm nie pozwoli uzyskać stanu zadowalającego.

Wymiany dokonujemy na topowej maszynie do tego typu usług marki Ravenol ATF Professional Line dzięki czemu jesteśmy pewni naszej usługi a dodatkowo nie ma obaw o żadne ryzyko uszkodzenia skrzyni co nie jest takie oczywiste w przypadku dużo tańszych maszyn.
Urządzenie to zapewnia całkowitą wymianę oleju znajdującego się w układzie (skrzynia biegów + chłodnica oleju + przekładnia hydrokinetyczna). Używając specjalnego detergentu, w automatycznym procesie obsługi, układ może zostać poddany płukaniu. Urządzenia są wyposażone w duże zbiorniki na olej, co zapewnia swobodę w obsłudze pojemnych układów.

Warto wspomnieć o olejach Long Life i tego jak podchodzą do tego producenci samochodów w sprzeczności z producentami skrzyń. Olej long life nie jest olejem którego się nie wymienia, olej long life oznacza tylko że starcza on na całe „życie skrzyni” czyli 160kkm-200kkm co naraża właściciela na duże wydatki.

Większość producentów skrzyń mówi zgodnie że olej trzeba wymieniać zależnie od warunków w jakich jest ona użytkowania, wygląda to następująco:

60 000km/4 lata – warunki lekkie

45 000km/4 lata – warunki średnie

30 000km/4 lata – warunki ciężkie

Posiadamy duże doświadczenie co jest gwarancją zadowolenia a przede wszystkim fachowej i rzetelnej obsługi.
Posiadamy fabryczne komputery do diagnostyki którymi możemy przeprowadzić kasowanie adaptacji jeśli będzie to wymagane podczas jazdy testowej po wymianie oleju.
Wymiana trwa zależnie od samochodu od 2 do 5 godzin.
Serdecznie zapraszamy.

Umów wizytę:
tel. 608-450-977

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO