DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU

Dynamiczna wymiana oleju – przedłuż żywotność swojej skrzyni automatycznej

W ofercie naszego warsztatu samochodowego znajduje się usługa dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Świadczymy ją względem wszystkich typów pojazdów i zastosowanych w nich skrzyniach. Stosujemy metodę ciśnieniową, która pozwala na szybką, sprawną i całościową wymianę oleju obecnego w układzie. Jest o wiele skuteczniejsza niż standardowe metody statyczne polegające na spuszczeniu oleju przez korek. W ich przypadku, wyprowadza się jedynie około 30-50% zalegającego w środku oleju. Decydując się na dynamiczną wymianę oleju uzyskujesz pewność, że opróżniasz skrzynię biegów w całości, a wprowadzony do środka świeży olej nie będzie mieszał się ze starym.

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO

Dynamiczna wymiana oleju Warszawa Wieliszew Legionowo

W naszej firmie dokonujemy wymiany za pomocą profesjonalnych maszyn dedykowanych do tego typu usług. Stosujemy urządzenia marki Ravenol – linii ATF Professional – pozwalające na szybką i sprawną wymianę oleju. Gwarantuje to całkowicie bezpieczny przebieg wymiany, redukując ryzyko uszkodzenia skrzyni biegów do zera. Jest to rozwiązanie przerastające możliwości innych maszyn. Usuwa nawet najtrudniej dostępne złogi oleju w skrzyni biegów, układzie chłodniczym oraz przekładni hydrokinetycznej.

ATF Professional wykorzystuje specjalne detergenty, które są automatycznie wprowadzane do układu oraz poddają wszystkie jego elementy dokładnemu płukaniu. Urządzenie wyposażone jest w dużych rozmiarów zbiorniki na olej czysty, co pozwala na jego wprowadzenie do każdego typu pojazdu, niezależnie od jego rozmiarów.

Wymiana oleju Long Life w automatycznej skrzyni biegów

Choć oleje Long Life są wysoce żywotne, to jednak należy je regularnie wymieniać na świeże. Czas ich przydatności zależy od różnych czynników, w tym między innymi od sposobu wykorzystania pojazdu i typu powierzchni, na jakiej się przemieszcza.

W przypadku warunków lekkich, może to następować po przejechaniu 60 tys. km. Pojazdu przemieszczająca się w średnio trudnych warunkach powinny podlegać wymianie oleju po pokonaniu 45 tys. km. Samochody pokonujące najcięższe warunki terenowe należy poddawać wymianie oleju co 30 tys. km. Niezależnie od przejechanego dystansu, warto zdecydować się na wymianę oleju po upływie pełnych czterech lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dynamicznej wymiary oleju wszystkich mieszkańców Warszawy, Legionowa i Wieliszewa. Pomagamy w wykonaniu szczegółowej diagnostyki stanu skrzyni biegów. Gwarantujemy, że dynamiczna wymiana oleju zostanie przeprowadzona w możliwie najkrótszym czasie, od 2 do 5 godzin.

 

Umów wizytę:
tel. 608-450-977