Wypożyczalnia lawet Warszawa Legionowo i Wieliszew

Oprócz świadczenia usług warsztatowych zajmujemy się także wynajmem lawet. Są wykorzystywane przez odbiorców prywatnych i firmy, w celu transportu samochodu nienadającego się do samodzielnego uczestnictwa w ruchu drogowym. Laweta umożliwia przetransportowanie pojazdu, który uległ wypadkowi, jest zdezelowany lub wybrakowany w stopniu uniemożliwiającym jego bezpieczną jazdę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najmu lawet, skierowaną do mieszkańców okolic Warszawy – przede wszystkim Legionowa i Wieliszewa. 

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO

wypozyczalnia-lawet-wieliszew
wypozyczalnia-lawet
wypozyczalnia-lawet-legionowo

Oferta lawet w naszym warsztacie

Naszym klientom umożliwiamy dostęp do różnego typu lawet, pozwalających na transport samochodów osobowych, dostawczych i nie tylko. Dysponujemy lawetami jednoosiowymi, dwuosiowymi, niskopodwoziowymi, wyposażonymi w zabezpieczające burty. Pomagamy w wyborze lawety dopasowanej do Państwa potrzeb oraz konkretnej sytuacji, w jakiej będzie użyta. Wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone, sprawne i gotowe do użycia w dowolnym momencie. Nasz zespół fachowców chętnie pomoże Państwu w obsłudze lawety oraz jej dostosowaniu do konkretnych oczekiwań.

Oferujemy także wynajem lawety na czas transportu pojazdu do naszego warsztatu. Pozwala to zaoszczędzić na czasie oraz obniżyć ostateczny koszt usługi. Zamiast sięgać po pomoc zewnętrznych firm transportowych, mogą Państwo skorzystać z naszej kompleksowej i fachowej pomocy. Do tej pory zaufało nam kilka tysięcy Klientów, korzystających zarówno z oferty najmu lawety jak i profesjonalnej pomocy mechanika samochodowego.

Specjalizujemy się także w zadaniach szczególnie wymagających i możemy zaoferować lawety do transportu nawet stosunkowo dużych pojazdów. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowej wyceny oraz ustalenia najbliższego terminu wypożyczenia lawety. Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich Klientów decydujących się na naszą pomoc.

Usługa wypożyczenia lawety w okolicach Warszawy

Nasza wypożyczalnia lawet działa w obszarze Legionowa, Wieliszewa oraz innych miejscowości ulokowanych na północ od Warszawy. Wszystkim klientom oferujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne stawki cenowe oraz najbardziej elastyczne terminy. Mogą Państwo zgłaszać się z prośbą o wynajem lawety z dnia na dzień jak również rezerwować dostęp do niej na długi czas wprzód. Nasza wypożyczalnia jest doskonałym wyborem, jeśli zależy Państwu na oszczędności czasu oraz dostępie do profesjonalnych maszyn o dużej ładowności.