Wymiana tarcz i klocków hamulcowych – Warszawa Legionowo i Wieliszew

Nasi klienci często korzystają z usługi wymiany tarcz i klocków hamulcowych. Zalecana częstotliwość ich wymiany może się różnić w poszczególnych pojazdach. Zależy także od stylu jazdy i stopnia eksploatacji samochodu. Zazwyczaj klocki wymienia się po przejechaniu około 30 tys. km., a tarcze po 60 tys. km. Jeśli pragniesz zdiagnozować stan tarcz i klocków hamulcowych w swoim pojeździe, wówczas zapraszamy do skorzystania z oferty naszego warsztatu samochodowego. Najczęściej wykonujemy ją podczas sezonowej wymiany opon, rzadziej na konkretne życzenie klientów, zaniepokojonych osłabionym działaniem układu hamulcowego.

 

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO

wymiana-tarcz-i-klockow-hamulcowych
wymiana-tarcz-i-klockow-hamulcowych
wymiana-tarcz-i-klockow-hamulcowych-Warszawa

Tarcze i klocki hamulcowe – nasza oferta dla kierowców prywatnych i firm

W naszym warsztacie przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę tarcz i klocków hamulcowych. Używamy precyzyjnych przyrządów pomiarowych do sprawdzania warstwy ciernej. W przypadku ich nadmiernego zużycia, oferujemy możliwość doboru optymalnego zestawu dopasowanego do konkretnego modelu. Sprawdzamy także stopień regulacji układu hamulcowego oraz oferujemy możliwość wymianu płynów hamulcowych.

Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy części pochodzące od najlepszych producentów. Nasi mechanicy bez problemów dokonają wymiany na wszelkich markach i modelach pojazdów. Oferujemy niskie stawki, przebijające ofertę konkurencji oraz najkrótsze terminy. Po zakończeniu wymiany klocków i tarcz hamulcowych przeprowadzamy ich test, by upewnić się, że po oddaniu do użytku samochód będzie całkowicie bezpieczny i sprawny.

Oferta wymiany tarcz i klocków hamulcowych dla klientów z okolic Warszawy

 Po naszą pomoc w wymianie tarcz i klocków hamulcowych sięgają kierowcy z Legionowa i Wieliszewa, a także ich okolic. Obsługujemy klientów prywatnych oraz przedsiębiorców, powierzających nam swoje floty samochodów. Każdemu zapewniamy maksymalnie profesjonalne podejście oraz doradztwo w zakresie wyboru optymalnego zestawu klocków i tarcz. Nasi mechanicy pomogą także wykryć inne potencjalne uszkodzenia lub słabości w obrębie układu hamulcowego. Wszystko w trosce o dobro naszych klientów i ich zadowolenie z świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia odpowiadającego Państwu terminu wizyty oraz uzyskania wstępnej wyceny usługi. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z warunków współpracy z naszym warsztatem, jak i poziomu świadczonego serwisu.