Serwis klimatyzacji samochodowej w Legionowie i Wieliszewie

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego warsztatu samochodowego a dokładniej przeprowadzenia serwisu klimatyzacji samochodowej. Jest skierowana do właścicieli pojazdów osobowych, transportowych, dostawczych – zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Obsługujemy Klientów z Legionowa i Wieliszewa, którym oferujemy profesjonalny i terminowy serwis klimatyzacji samochodowej. Zajmujemy się zarówno przeglądami sezonowymi jak i wykonywanymi w dowolnym momencie roku.

Regularny serwis klimatyzacji – dla dobra układu i zdrowia pasażerów

Wykonywanie regularnego serwisu układu klimatyzacji jest obowiązkowe. W ten sposób stworzysz odpowiednie warunki termiczne wewnątrz samochodu, które pomogą Ci w podróży na krótki jak i długi dystans.

 

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO

 

Serwisowanie klimatyzacji powinno odbywać się przynajmniej raz w roku, po okresie zimowej przerwy. Nie należy go zaniedbywać, gdyż mogłoby doprowadzić do powstania poważnych usterek oraz wykształcenia się niebezpiecznych dla zdrowia kolonii bakterii i grzybów. Regularne serwisowanie pozwala usunąć wszelkie złogi brudu i zanieczyszczeń, zalegające w zakamarkach układu.

Serwisowanie wykonujemy korzystając z profesjonalnych stacji marki TEXA. W ten sposób układ zostaje dogłębnie oczyszczony, tworząc maksymalnie higieniczne warunki do jego stosowania w ciągu kolejnych miesięcy. Obsługujemy różne typy klimatyzacji samochodowej, w tym również wykorzystujące nowy czynnik R-1234YF oraz inne jego wersje. Gwarantujemy, że po zakończeniu serwisowania, układ będzie działać sprawniej, odzyskując fabryczną wydajność.

Serwis klimatyzacji samochodowej – szybko i tanio

Oferowane przez nas usługi serwisowania systemów klimatyzacji przeprowadzamy szybko. W zależności od rozmiaru układu oraz stopnia jego skomplikowania oferujemy możliwość ukończenia zadania w ciągu od 1,5 do 4 godzin. W obręb usługi serwisowania wchodzi także diagnostyka układu, naprawa potencjalnych usterek, czyszczenie, uzupełnianie czynnika chłodniczego oraz dokładna dezynfekcja.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kierowców i właścicieli samochodów z Legionowa oraz Wieliszewa, których interesuje profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. W ciągu kilkunastu lat działalności zaufało nam tysiące klientów, powierzając w nasze ręce swoje samochody osobiste oraz służbowe. Oferujemy najbardziej atrakcyjne stawki cenowe oraz możliwość wykonania serwisowania w krótkim terminie. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych Klientów. Skontaktuj się z nami by ustalić datę wykonania usługi serwisowania oraz otrzymać wstępny kosztorys wykonania całej usługi.

Umów wizytę:
tel. 608-450-977