Wypożyczalnia przyczep Warszawa Legionowo i Wieliszew

Oferujemy Państwu krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem przyczep. Od kilkunastu lat działamy na terenie Legionowa i Wieliszewa, gdzie prowadzimy profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza oferta obejmuje także wynajem przyczep samochodowych dostosowanych do różnych zadań. Jeśli poszukują Państwo pomocy w transporcie różnego typu ładunków – nasza oferta będzie idealnym wyborem. Gwarantujemy najniższe ceny, dużą dostępność oraz możliwość wyboru pomiędzy przyczepami o różnym rozmiarze, ładowności i funkcjach dodatkowych.

+48 608 450 977

WARSZAWSKA 66 MICHAŁÓW-REGINÓW 05-119 LEGIONOWO

wypozyczalnia-przyczep-wieliszew
wypozyczalnia-przyczep-legionowo
wypozyczalnia-przyczep

Przyczepy na wynajem w ofercie naszego warsztatu

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór przyczep – jedno- i dwuosiowych, o różnym typie podwozia, posiadających opuszczane lub sztywne burty, a także modele przeznaczone do zadań specjalnych, wyposażone w funkcje dodatkowe. Pomagamy w dopasowaniu typu przyczepy do konkretnego transportowanego ładunku. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc naszych pracowników w sprecyzowaniu Państwa potrzeb.

Wszystkie przyczepy przechodzą test sprawności przed ich udostępnieniem oraz posiadają aktualne ubezpieczenie. Gwarantujemy, że będą się nadawać do zamierzonego sposobu wykorzystania. Zamiast inwestować w zakup własnej przyczepy, lepszym rozwiązaniem będzie jej wynajem na okres, w którym planują Państwo z niej korzystać. Nasze przyczepy nadają się do bezpiecznego transportu przedmiotów i sprzętów różnych rozmiarów – maszyn, mebli, materiałów budowlanych, sprzętu sportowego, surowców. W każdym wypadku gwarantujemy możliwość dobrania typu przyczepy, który zagwarantuje bezpieczny i sprawny transport dowolnego typu ładunku.

Nasza oferta wypożyczenia przyczep w Legionowie i Wieliszewie

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy poszukujące możliwości wynajmu wysokiej klasy przyczep. Nasza wypożyczalnia obsługuje Klientów z Legionowa, Wieliszewa i innych miejscowości z północnych okolic Warszawy. Udostępniamy także lawety dedykowane dla klientów planujących transport pojazdów mechanicznych

Oferujemy również wyposażenie dodatkowe, w tym między innymi systemy mocujące, dedykowane do stabilizacji ładunku na czas przewozu. W ten sposób otrzymują Państwo kompleksową pomoc związaną z przygotowaniem transportu różnych gabarytów. Nasi pracownicy chętnie przedstawią Państwu szczegóły oferty oraz zaproponują najbliższy możliwy termin wynajmu przyczepy. Gwarantujemy dostęp do przyczep po najniższych, konkurencyjnych cenach, które przebijają oferty składane przez innych dostawców.